Developer

Developerom projektu LESOPARK je spoločnosť Lesopark, s.r.o., ktorú založila stabilná spoločnosť IQ SERVIS, a.s. -  košická finančná a poradenska skupina. Skupina IQ SERVIS, a.s. vznikla v roku 1992, od svojho  začiatku pôsobí ako poradca pre otázky finanncií, ekonomiky a práva. Tažisko aktivít skupiny sa v posledných rokoch presúva z leasingovej a projektovej činnosti na developerské projekty.

 

Najvýznamnejšie realitné projekty skupiny IQ SERVIS, a. s. 

 

 

RODINNÉ DOMY NAD JAZEROM V KOŠICIACH

 

 18 radových domov sa nachádza blízko centra Košíc. Domy stoja na sídlisku Nad jazerom v tesnej blízkosti vodnej plochy jazera a jej prírodného okolia. Táto lokalita je výnimočná tým, že spája pokoj života pri jazere s blízkosťou centra Košíc. Európsky domový štandard komfortne dopĺňa okrasná záhrada so slnečnou terasou. So stavbou domov sa začalo v júli 2008, predpokladaný termín ukončenia je december 2009.
www.domyjazero.sk

 

 

BYTOVÉ DOMY KODUR A KOSIL

  

 
Nehnuteľnosti pôvodne slúžili ako podnikateľské centrum a ubytovňa. Ich prestavbou sme z nich vytvorili 9 poschodový obytný dom s 1 až 4,5 izbovými bytmi,  spolu 181 bytových jednotiek a 24 garáží. Aktuálne je voľných už len 5 bytov.

www.iqservis.sk/kosil

 

 

CONOX TRADE CENTRE

 

 Podnikateľské centrum nájdete na Garbiarskej ulici číslo 5 v Košiciach. Tu sídli aj samotná skupina IQ SERVIS, a. s. V roku 2003 spoločnosť dokončila rekonštrukciu tejto administratívnej budovy, ktorá vystupuje ako samostatný produkt v rámci realitnej činnosti a poskytuje svojim klientom komplexné služby na vysokej úrovni.
www.conox.sk

 

 

VILLA REGIA

 

 Polyfunkčná budova v centre mesta je v správe skupiny IQ SERVIS, a. s. Sídli v nej jedna z najvychytenejších košických reštaurácií Villa Regia. IQ SERVIS, a. s. zastrešovala komplexnú rekonštrukciu tejto budovy vrátane rozsiahlych reštauračných prác na exteriéri, aktuálne realizuje projekt dostavby štýlového penziónu v podkroví.
www.villaregia.sk 

  

 

BIZNIS CENTRUM IPEĽSKÁ – Projekt nového biznis centra v Košiciach

 

 

Realizácia tohto projektu prinesie nové možnosti podnikania a kancelárskych priestorov so službami na vysokej úrovni. Biznis centrum nájdete na nároží ulíc Popradská – Ipeľská v Košiciach. Nové obchodné a administratívne priestory, garážové parkovacie miesta budú klientom k dispozícii nielen na prenájom ale i na predaj.
www.ipelska.sk 

 

TOPlist